کمدهاي ديواري را با قيمتي کم مي توان به خوبي طراحي کرد. طراحي خلاقانه ي کمد، باعث ايجاد فضاي بيشتر براي ذخيره سازي البسه و وسايل مي شود. در اين مطلب با ايده هايي نو سعي کرده ايم از هر سانت براي ذخيره سازي بيشتر استفاده کنيم.

 

1
1. قبل از طراحي تصميم بگيريد که مي خواهيد کمد شما بزرگ باشد يا کوچک. البته اين به فضاي شما نيز بستگي دارد. با ساخت يک کمد تنها به منظور آويزان کردن البسه به وسعت اتاقتان هر چند هم که کوچک باشد، کمک کرده ايد و مي تواندي تخت، ميز کار و ... را نيز در اتاق جاي داد.

 

2
2. اگر مي خواهيد استفاده از فضاي کمد را به حداکثر برسانيد، لباس هاي مشابه که از لحاظ اندازه يکي هستند را با هم در يک قسمت آويزان کنيد. با اين کار از به هم ريختگي نيز جلوگيري مي کنيد.

 

3
3. در طراحي اين کمد، در بين قفسه ها يک کشو نيز استفاده شده است. همچنين به ياد داشته باشيد فضاي کافي براي آويزان کردن لباسها از لحاظ طول را در نظر بگيريد.

 

4
4. با داشتن يک فضاي بسيار کوچک براي کمد، بايد به فکر مکان ديگري براي ذخيره سازي وسايل باشيد. در اين مواقع مي توانيد از کمد فقط براي آويزان کردن البسه استفاده کنيدو با تعبيه کشو در زير تخت مابقي وسايل مانند کفش ها را نگهداري کنيد.

 

5
5. اين يک طراحي هوشمندانه براي قرار دادن کفش ها در فضاي کم است، با نصب سه ميله در کشو به عمق 30 سانتي متر، کفش ها را از قسمت پاشنه مي توانيد روي آن قرار داده و به راحتي به کفش ها دسترسي داشته باشيد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب