برای رنگ کردن دیوار های خانه معمولا از رنگ های خنثی مانند سفید و فیلی استفاده می شود. چراکه استفاده از رنگ های تند و گرم به خصوص برای اتاق نشیمن ممکن است خسته کننده و تکراری شود. اما یک گزینه ی سرگرم کننده برای رنگ کردن، دیوارهای دستشوئی می باشد؛ چون معمولا دارای دیوارهای کوچک هستند و استفاده از رنگ های تند نیز برای آن نه تنها مانعی ندارد بلکه بسیار متفاوت است .

 

1

1a


1.قرمز
قرمز پررنگ یک انتخاب پر انرژی برای دیوار دستشویی می باشد. می توانید از یک قرمز خالص یا مایل به نارنجی، استفاده کنید. قرمز در کنار قهوه ای تیره و سفید پالت رنگ زیبایی را به وجود می آورد.

 

 

2

2a

 


2.نارنجی
دستشویی ها اغلب دارای دیوارهای کمی برای نصب لوازم دکوری هستند. استفاده از یک رنگ شاد مانند نارنجی، می تواند تنها عنصر تزئینی در چنین فضای کوچکی باشد.

 

 

3

3a
3.زرد
اگر سرویس شما فاقد نور طبیعی است، در کنار نورهای مصنوعی می تواندی از رنگ زرد روشن برای یک دیوار به طور کامل استفاده کنید و محیط را شاد و روشن کنید.

 

 

4

4a
4.سبز
در صورت وجود پنجره در دستشویی که نور فراوان را به داخل می آورد، می توانید از رنگ سبز روشن استفاده کنید. توجه داشته باشید این رنگ برای دستشویی در کنار نور طبیعی محیط را زیبا می کند.

 

5

5a
5.آبی
یکی از رنگهای مورد علاقه برای حمام و دستشویی رنگ آبی است. این رنگ دارای اثرات تسکین دهنده می باشد و استرس را از بین می برد. همچنین از لحاظ بصری محیط را گسترده تر نشان می دهد.

 

 

6

6a
6. صورتی
صورتی پررنگ دکور قابل توجهی را در دستشویی به وجود می آورد. در این طراحی صورتی در مقادیر کم با رنگ های سیاه، سفید و خاکستری به خوبی ترکیب شده است. اگر دستشویی شما با نور طبیعی به خوبی احاطه شده از رنگ صورتی می تواند در مقادیر بیشتری برای دیوار ها استفاده کنید.

 

 

7

7a
7.سیاه
استفاده از رنگ سیاه برای دیوار ها معمول نیست. اما یک گزینه ی شیک برای سرویس بهداشتی به خصوص در کنار شیرآلات برنزی یا مسی رنگ البته در مقادیر کم است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید