معمولا قسمت های نهارخوری ساده و به یک شکل می باشند. چیزی که در تمامی آنها به چشم می خورد وجود یک میز نهاربا صندلی های ساده و یکنواخت است. همیشه به نظر می رسد که تغییر در قسمت نهارخوری مشکل می باشد به همین دلیل بسیاری از مردم علاقه ای به تغییر الگو در قسمت نهارخوری ندارند. بنابراین ما تصمیم گرفته ایم تا به شما نشان دهیم که چگونه می توان با ترکیب الگوها و رنگها، این اتاق را منحصر به فرد کرد.

 

1

1a

1c
1:یکی از روش ها، انتخاب پارچه ی صندلی های نهارخوری است. شما می توانید به جای انتخاب پارچه های یک رنگ و ساده از پارچه های رنگی با طرح های راه راه، گلدار، اشکال هندسی و حتی تصویر حیوانات استفاده کنید. حتی می توانید تعدادی صندلی ها را با یک رنگ و تعدادی دیگر را با رنگ و طرح کاملا متضاد انتخاب کنید.

 

 

2

2a

2b
2:روش دیگر انتخاب پرده و فرش نهارخوری می باشد. تفاوت در رنگ و پارچه های مبل با فرش و پرده این قسمت را بسیار چشمگیر می کند. به طور مثال اگر پارچه ی مبل شما راه راه است از یک فرش گلدار استفاده کنید. این تضاد فضا را بسیار شیک و تلفیقی از سبک ها می کند.

 

 

3

3a

3b
3: روش سوم تفاوت در شکل صندلی های نهار خوری ست، که البته امروزه این مدل بسیار به چشم می خورد. یک طرف صندل های تکنفره و در طرف مقابل صندلی هایی به شکل نیمکت. با انتخاب این طرح فضا را می توانید بسیار دوستانه کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید