تغییر دکوراسیون و ایجاد یک فضای جدید همواره مورد علاقه بسیاری از افراد بوده است. چرا که پس از مدتی ممکن است احساس خستگی و یکنواختی در زند گی به وجود آید. شاید به نظر برسد که این تغییر کمی سخت و از لحاظ هزینه مقرون به صرفه نباشد ولی با چند تغییر کوچک با ترفند های ساده و ارزان می توانید محیط خود را تغییر دهید.

در ادامه 7 راه ساده برای تغییر دکوراسیون با هزینه کم برای شما به نمایش گذاشته شده است.

 

 

1

به جای رفتن به فروشگاه و خرید وسایل دکوری گران، به انبار خود سری بزنید، برخی وسایل که مدت هاست آنها را کنار گذاشته اید را دوباره بیرون آورید، مانند یک تابلو یا یک آباژور قدیمی. در اینجا با استفاده از یک تخته چوب ساده بر روی شوفاژ، حالت قدیمی و کهنه در این قسمت از دکور به وجود امده است.

 

 

2

یک میزکوچک و ساده تعبیه کنید. عکسهای قدیمی، خانوادگی  یا عکس هایی از سفرهای خود به شهرهای مختلف را ظاهر کنید و بایک قاب ساده روی میز قرار دهید. همچنین می توانید سوغاتی هایی که به یادگار از شهرهای مختلف تهیه کرده اید را در گوشه و کنار میز قراردهید. این کار باعث تداعی خاطره می شود.

 

 

3

اضافه کردن گیاهان به خانه یک راه ساده و کم هزینه برای تغییر دکوراسیون می باشد. رنگ سبز رنگ زندگی و طبیعت است و به زنده شدن محیط کمک بسیاری می کند. به خصوص برای افرادی که در آپارتمان زندگی می کنند.

 

 

4

کتاب ها علاوه بر بار معنوی و علمی که دارند ، بسیار زیبا هستند. کتاب هایی را که در منزل دارید می توانید به تربیت مختلف، مثلا ترتیب رنگ جلد آنها در فضاهایی که در فصل خاص ازآنها استفاده نمی کنید قرار دهید. این کار بسیار زیبا و متفاوت برای افرادی است که به ایده های ساده و خاص علاقه مندند.

 

 

5

می توانید میزکار خود را برای مدتی به سمت پنجره بچرخانید و از نور و محیط بیرون در حین کارسخت لذت ببرید. هم چنین می توانید مبلمان خود را در فصل سرد روبه شومینه قرار دهید واحساس گرمی بیشتری کنید.

 

 

6

در هر خانه ای قطعا تکه های پارچه که به نظر می رسد کارایی ندارند وجود دارد. با پارچه های اضافی که در منزل دارید میتوانید کوسن های رنگارنگ با هر طرحی که دوست دارید درست کرده و به مبل خود اضافه کنید. درست کردن یک کوسن بسیار ساده و هزینه آن کم می باشد.

 

 

7

رنگ کردن یک قسمت از دیوارها با رنگی کاملا متفاوت از قسمت های دیگر دکوراسیون نیز ایده ی بسیار ساده و ارزان قیمتی می باشد. رنگ کردن یک دیوار کوچک کار بسیار ساده ای می باشد که هر فردی به راحتی می تواند در صورت علاقه آنرا انجام دهد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب