زندگی در آپارتمان هایی با فضای بسیار کوچک معمولا مورد علاقه ی دانشجویان می باشد. در این مطلب قصد داریم تا به شما نشان دهیم تا در یک فضای 13متری چگونه می توان یک زندگی ایده آل داشته باشم. در این آپارمان طراح با ایده های بسیار جالب تمامی امکاناتی را که شما در خانه های بزرگ می بینید را جای داده است. فضایی برای خواب، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و میز کار به خوبی و بسیارخلاقانه در این فضا جای گرفته است. درادامه می توانید این طراحی شگفت انگیز را دیده و اگر زندگی دانشجوئی دارید به راحتی می توانید از آن ایده بگیرید.

 

 

 

1

فضای داخلی کمد دیواری طوری طراحی شده است که علاوه بر لباس هاو حوله ها، ماشین لباسشوئی و جارو برقی به خوبی در آن جای گرفته و هنگام بسته شدن درکاملا دور از دید می باشد.

 

 

2

در بالای کمد دیواری یک تخت تعبیه شده که کف آن سقفی برای آشپزخانه شده است. با یک نردبان به سادگی به تخت و قفسه های بالای کمد دیواری دسترسی دارید.

 

 

3

این هم فضای تخت که با یک تشک نرم و یک چراغ خواب کوچک، مکان مناسبی برای استراحت و مطالعه شبانه، می باشد.

 

 

4

میزکار با توجه به این متراژ باید کوچک در نظر گرفته شود تا فضای بیهوده ای را اشغال نکند. در این طراحی یک میز تاشو قرار داده شده تا در صورت نیاز از اطراف باز و بزرگتر شود.

 

 

5

یک پنجره ی رو به نور در انتهای این آپارتمان مستطیل شکل قرار دارد که نور و روشنائی را به طور کامل در رروز تامین می کند.

 

 

6

برای اینکه فضا سادگی خود را از دست ندهد برای پوشش کف از پوست گاو استفاده شده است.

 

 

7

فضا و تعداد کابیت و کشوهای آشپزخانه به گونه ایست که از تمامی قسمت ها استفاده ی مفید شده است. در این عکس یکی از کشوها را مشاهده می کنید که داخل آن یک تخته برای خرد کردن نان و ... نصب شده، که طرح آن بسیار مفید و جالب است.

 

 

8

سرویس حمام و دستشوئی با کا شی های سفید در دیوار و کف با روشوئی کوچک طراحی شده است که خود رنگ سفید باعث بزرگنمائی این قسمت شده است.

 

 

9

درانتها نقشه ی کلی این آپارتمان کوچک و شیک را مشاهده می کنید.

 

فضای داخلی کمد دیواری طوری طراحی شده است که علاوه بر لباس هاو حوله ها، ماشین لباسشوئی و جارو برقی به خوبی در آن جای گرفته و هنگام بسته شدن درکاملا دور از دید می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب