راحت ترین مکان برای هر شخص خانه خود اوست. اگرچه ممکن است زندگی برای مدتی در یک هتل لوکس و زیبا بسیار راحت باشد ولی زندگی در خانه خود معمولا حس بهتری دار چرا که در خانه خود برای همه امور آزاد هستید. به عبارت دیگرشما قادرید فضا ودکور خانه ی خود را بر اساس سلیقه به مکانی راحت و لذت بخش برای زندگی تبدیل کنید. یکی از قسمت های دور از دید ولی در عین حال مهم هرخانه حمام آنجاست که بر خلاف انتظار آنجا نیز احتیاج به تزیین دارد چرا که اتاقی است که بعد از کار روزانه سخت برای به دست آوردن آرامش به آنجا وارد می شوید و حتی برای آغاز صبح اولین اتاق برای به دست آوردن انرژی مضاعف همانجاست.
یکی از مهم ترین چیزها برای حمام انتخاب کفپوش مناسب برای آن است. گزینه های مختلفی برای انتخاب یک کفپوش مناسب وجود دارد شاید اولین گزینه ای که به ذهنتان برسد سرامیک باشد ولی امروزه از جنس های مختلفی از جمله سنگ، شیشه و چوب نیز استفاده می شود. .تمام جوانب را در نظر بگیرید ازجمله اینکه دوام این کفپوش چگونه است؟ کدام گزینه برای حمام مناسب است تا مانع لیزخوردن شود؟

در ادامه چندین مدل کفپوش را معرفی کرده ایم تا بتوانید گزینه مناسب با حمام خود را انتخاب کنید.

 

 

 

شیشه

کاشی شیشه ای: این نوع کاشی ها گزینه مناسبی برای کف حمام هستند. اگر سطح آنها دارای بافت باشد مانع از لیزخوردن می شود. همچنین میتوانید برای پرکردن فاصله آنها از دوغاب استفاده کنید که آن هم در جلوگیری از لیز بودن کف جلوگیری می کند.

 

 

 

سرامیک

 

سرامیکی

بهترین کفپوش برای حمام جنس سرامیک می باشد که در اکثر حمام ها از آن استفاده می شود. به خاطر سرد بودن سطح آن معمولا پا برهنه راه رفتن بر روی آن کمی مشکل استف البته با نصب یک سیتم گرمایشی کف می توانید این مشکل را حل کنید. این نوع کاشی ها دراشکال و رنگ های مختلی وجود دارند.

 

 

 

کتاششی سنگی

 

سنگ

از این نوع کفپوش امروزه برای داخل ساختمان و حمام نیزاستفاده می شود در گذشته تنها برای لابی ها و راهروها استفاده می شدند. دارای دوام بالایی هستند و در رنگ ها و طرح های مختلفی وجود دارند. باید دقت شود که از ابعاد بزرگ سنگ نمی توان در کف استفاده کرد چون شیب حمام باید به گونه ای باشد آب کف آن به طور کامل تخلیه شود پس استفاده از ابعاد بزرگ سنگ یا سرامیک این امکان را به ما نمی دهد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب