با آغاز فصل سرما معولا استفاده از حیاط و لذت بردن از فضای آن به دلیل سرما کم می شود. یکی از راه هایی که می توان فضای باغ خود را گرم کرد، روشن کردن آتش می باشد. نشستن در کنار آتش و استفاده از گرمای آن بسیار لذت بخش است. برای اینکه فضای باغ بعد از روشن کردن اتش پر از خاکستر و گرده نشود می توان یک گودال میان آلاچیق و یا هر قسمت دیگر ساخت. که علاوه بر زیبائی از کثیف شدن محیط نیز جلوگیری می کند.

 

1

1A

1B

1C
1. با چیدن سنگ های سنگین به روی یکدیگر می توان یک گودال سنتی تشکیل داد. با این روش دیگر نیازی به حفر کردن زمین ندارید.

 

2
2. با ایجاد لوله کشی گاز، در میان حوض و یا آبنما به شرط آنکه مطمئن باشید که خیس نمی شود، می توانید محلی جداگانه برای روشن کردن آتش در نظر بگیرید.

 

3

3A

3B
3. ایجاد یک چاله ی آتش غیر واقعی ومدرن! این چاله ها تزئین شده با شیشه های رنگی و منبع روشن کردن آنها گاز می باشدو دکور حیاط ما را بسیار لوکس میکند. هم چنین می توانید از سنگ برای تزئین به جای شیشه استفاده کنید.

 

4

4. یک روش دیگر ایجاد گودالی بر روی میز وسط می باشد که در این روش به راحتی می توانید از میز خود در کنار آتش غذا و نوشیدنی سرو کنید.

 

5

5A

5B
5. یک چاله مستطیلی داخل سنگ مرمر بسیار مناسب برای حیاط و بالکن می باشدو برای جمع های دوستانه سرگرم کنده است اما به خاطر داشته باشید که سنگ مرمر داخل آتش از حرارت بالائی برخور دار است و این میز فقط جنبه ی تزئینی دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب