یکی از اجسامی که ممکن است در دکوراسیون هر خانه ای وجود داشته باشد و به زیبایی کمک نماید، پله و راه پله و نوع نرده های آن است. امروز قصد داریم با نوعی از نرده برای راه پله ها آشنا شویم که حتی می توانیم خودمان شروع به ساخت نماییم. این نوع نرده و ایده آن بسیار جالب و خلاقانه می باشد.

 

 

 

 

001
همناطور که می بینید نرده های این پله ها از طناب درست شده است. به نظر شما هم این نرده ها بیشتر شبیه یک تور ایمنی است؟؟ این اثر را از بُعدهای مختلفی می توان دید، مثلا با دیدنش به یاد دریا و دریانوردان بیفتید. و یا آن را شبیه بند کفشی که ضربدری بسته شده است ببینیدش. به نظر نمی رسد که ساخت این نرده نسبت به سایر نرده ها، کار بیشتری برده باشد. برای نصب این نرده از روش وصل قلاب های چوبی به دیوار و در نهایت رد کردن طناب از آنها استفاده شده است.

 

 

 

002

اگر به تصویر پایین توجه کنید میبینید که این راه پله با نرده هایش از روبرو غیر معمولی به نظر نمی رسد، که این به دلیل طراحی و ساخت زیرکانه این نرده است. این طرح از نرده جزء طرح های خیلی خاص و تک است که کمتر کسی با آن روبرو می شود. اگر که مکان، وقت و اشتیاقش را دارید همین الآن دست بکار شوید !!

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب