شرکت پنتون برای اولین بار، دو رنگ را به عنوان رنگ سال 2016 معرفی کرده است. یک رنگ دخترانه در کنار رنگی پسرانه! آبی ارغوانی سمبل آرامش و یک صورتی لطیف همانند رز صورتی که نشان دهنده ی یک ترکیب و تاری خطوط جنسیتی است.

2015 12 06 135155

آیزمن مدیر اجرائی شرکت می گوید: این انتخاب یک رویکرد یک جانبه به رنگ است که با حرکت اجتماعی نسبت به برابری جنسیتی، افزایش راحتی مصرف کننده از رنگ به عنوان یک شکل از بیان با نگرانی کمتر نسبت به مورد قضاوت قرار گرفتن.
استفاده از این رنگ را در دکوراسیون منزل مشاهده کنید.

 

11
1.    شاید به نظر برسد این رنگ نمی تواند فراتر از اتاق خواب کودکان برود. اما به راحتی می توان از این دورنگ در اتاق خواب بزرگسالان نیز استفاده کرد. استفاده از این دورنگ حتی در مقادیر کم محیط را دلنشین می کند.

 

 

2
2.    یک راه عالی برای افزودن ظرافت و لطافت به این اتاق خواب به رنگ آبی تیره، اضافه کردن رنگ صورتی ملایم برای دیوار به عنوان پس زمینه است.

 

 

3
3.    استفاده از یک مبل مدرن به رنگ صورتی لطیف در کنار سایه های سرد خاکستری و خطوط تمیز، دکور این قسمت را بسیار ملایم کرده است.

 

 

4
4.    استفاده از رنگ آبی برای حمام رایج می باشد. چرا که محیطی بی سر و صدا برای به دست آوردن آرامش است. رنگ آبی ارغوانی به صورت سایه های کم رنگ و پر رنگ این حمام را پر آرامش کرده است.

 

 

5
5.    به کارگیری رنگ آبی در آشپزخانه یا نهارخوری یک روش غیر سنتی است و شاید سرکوب کننده ی اشتها باشد. آشپزخانه معمولا به خاطر پخت و پز گرم است با استفاده از این رنگ می توان یک پرنیان خنک را به این فضا وارد کرد.

 

 

6
6.    قرار دادن آثار هنری و یا لوازم تزئینی با این دورنگ دکور شما را لطیف، روستائی و بی تکلف می کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب