اتاق برای کودکان تنها محلی برای خواب نیست، بلکه جائی برای بازی، خنده، رشد و کشفیات جدید است. جای تعجب نیست که این اتاق همیشه به هم ریخته باشد چرا که کودکان و نوجوانان به خاطر سنشان، معمولا بی قانون هستند و در تخیلات خود به سر می برند. در ادامه نمونه هایی از اتاق های کودکان و نوجوانان با طراحی مناسب برای ذخیره سازی با رنگ های شاد را مشاهده می کنید.

 

1
1. ترکیب آبی سیر و زرد یک پالت رنگ تازه و بسیار دلنشین است. رنگ صورتی که به مقدار کمی در گوشه کنار به کار رفته است یک حس بازیگوشی مناسب برای اتاق را به ارمغان می آورد.

 

2
2. این اتاق خواب روشن، طراحی شده توسط مهندس مگی سمیر، مستقر در مصر است. یکی از ویژگی های این اتاق استفاده از رنگ های آبی، نارنجی و ... با سایه روشن شاد است که یک طرح انعطاف پذیر برای بچه ها در سنین مختلف است.

 

3
3. طرح تخت خواب سفری فوق العاده، بایک راه پله که از پله های آن به عنوان کشو برای ذخیره سازی استفاده شده است، یک ایده ی عالی و امن، به جای استفاده از نردبان برای دسترسی به تخت بالائی می باشد.

 

4

4a
4. طرحی دیگر از مگی سمیر، که شامل رنگ صورتی گرم در کنار سبز با یک دکوراسیون براق به سبک مدرن است. استفاده از طرح ها پررنگ فضا را پر انرژی کرده است. همچنین، با نصب آئینه های یک در میان در دیوار مقابل تخت، کل اتاق در زاویه های مختلف قابل دید است و نور به سهولت اتاق را روشن کرده است.

 

5
5. استفاده از رنگ صورتی و زرد در این اتاق خواب تمام شخصیت های کارتون های دیزنی را یاد آور می شود. همچنین کفپوش صیقلی و سفید، آلودگی های کف را پس از بازی و درست کردن کاردستی توسط کودکان را به خوبی نشان می دهد و تمیز کردن آن نیز راحت است.

 

6
6. اتاق خوابی ظریف و ساده با دورنگ سفید و بنفش روشن، قطعا یک جای دوست داشتنی برای گذراندن اوقات سرگرمی نوجوانان است. استفاده از کاغذ دیواری باطرح پرواز پرندگان یک حس خوب را برای کودکان به خصوص هنگام بیدار شدن از خواب را فراهم می کند.

 

 

 

 

فروش انواع کاغذ دیواری های جدید اتاق کودک و نوجوان

 

کاغذ دیواری اتاق کودک برث

کاغذ دیواری اتاق کودک کیدز هوم

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب