با ورود به فصل پائیز و نزدیک شدن به فصل سرما، طبیعتا باران و برف نیز در راه است. و این به معنای ورود چکمه ها به جا کفشی می باشد. معمولا چکمه ها خیس و گلی هستند و با توجه به ابعادشان فضای زیادی را در جاکفشی یا جلوی درب ورودی اشغال می کنند. بنابراین در این مطلب قصد داریم تعدادی از روشهای هوشمندانه را برای ذخیره سازی چکمه ها به بهترین وجه را به شما نشان دهیم.

 

1
1 ایده های گوناگونی برای ذخیره سازی با استفاده از جعبه های چوبی را دیده ایم. برای این فصل نیز جعبه های چوبی ابزار خوبی برای قرار دادن چکمه ها ی خیس بر روی آنها می باشند.

 

2
2. قرار دادن یک ظرف سینی مانند چرخدار در جلوی درب ورودی، از جا ماندن ردپای خیس و گلی جلوگیری می کند. به محض درآوردن چکمه ها می توانید آنها را داخل سینی قرار دهید. حمل آن نیز به دلیل سبک بودن، راحت می باشد.

 

3
3. برای نگهداری چکمه هایی که شاید قصد استفاده از آنها را فعلا نداشته باشد، می توانید آنها را در ظرف پلاستیکی دردار قراردهید و چکمه های شسته روفته را زیر تخت خود ذخیره سازی کنید.

 

4
4: هیچ چیز سخت تر از ایستاده نگه داشتن چکمه ها برای اینکه زود خراب نشوند نیست. یک راه آسان و قابل دسترس برای همگان، استفاده از شیشه های نوشیدنی داخل آنها می باشد.

 

5
5: استفاده از برش های تقریبا باریک کنده های درخت، ایده ای جالب و متفاوت برای قرار دادن چکمه های خیس می باشد.

 

6
6: داشتن یک اتاق اضافی در خانه، در واقع فرصتی است برای ایجاد یک فضای ذخیره سازی اضافه برای لباسها و کفش ها؛ به خصوص اینکه می توانید ارتفاع طبقات آنرا با توجه به ارتفاع کفش ها و چکمه های خود در نظر بگیرید.

 

7
7: سنگ ها نیزوسیله ای طبیعی و جالب برای قراردادن چکمه ها بر رو ی آنها هستند و دیگر شما مشکل تمیز کردن گل و لای و آب بر روی خانه را ندارید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب