1

گاهی اوقات با استفاده از یک وسیله با رنگی کاملا متفاوت از آنچه دراتاق است می توانید یک انفجار زیبا به وجود آورید و اتاقتان را از حالت خسته و کسل کننده بیرون آورید. همانند عکس فوق، استفاده از یک مبل تکی با پارچه ای به رنگ آبی فیروزه ای این انفجار و حس متفاوت بودن را به راحتی به این اتاق وارد کرده است.

 

 

 

2

لکه ها و اثر انگشتان به روی کابینتی با رنگ آبی تیره بسیار کم دیده می شوند و این خود یک مزیت است. برای اینکه خیلی زود از این رنگ در آشپزخانه خسته نشوید می توانید آنرا با کانترهای سفید و یا خاکستری به خوبی ترکیب کنید. هم چنین می توانید کف آشپزخانه و قسمت نهار خوری را نیز از رنگ سفید و یا خاکستری بپوشانید.

 

 

 

3

در یک اتاق خواب کوچک می توانید از یک تخته چوبی با رنگ آبی تیره به عنوان پس زمینه تخت استفاده کنید و روتختی خود را با زمینه سفید که با گلهای آبی مزین شده انتخاب کنید. استفاده از سفید خالی برای روی تختی جلوه زیبایی به اتاق نمی دهد  و ممکن است رنگ آبی حالت درام خود را در برابر سفید خالص در یک محیط کوچک از دست دهد. نکات ریزی مانند استفاده از یک کوسن، گلهای طبیعی کوچک و یا چراغ خوابی به رنگ زرد روشن زیبایی اتاق شما را دوچندان می کند.

 

 

 

4

بازی با سایه  روشن یکی دیگر از ایده های جابلی برای قسمت های مختلف است همانطور که در عکس می بینید می توانید از سه رنگ آبی فیروزه ای، نیلی و سلطنتی برای درهای کابینت در یک آشپزخانه کوچک استفاده کنید. این یک روش و ایده ی جسورانه و سرگرم کننده نیز هست و آشپزخانه ی کوچک شما همانند پالتی از رنگ می شود.

 

 

 

5

هنگامی که رنگ آبی را به اتاق نشیمن خود اضافه می کنید در واقع اتاق خود را از حالت کسل کننده کاملا خارج کرده اید. رنگ نارنجی جزو رنگ هایی است که به خوبی با رنگ آبی همکاری می کند و به اتاق شما گرما می بخشد. استفاده از یک میز جلو مبلی با رنگ نارنجی این حس را به اتاق نشیمن وارد کرده است.

 

 

 

7

برای حمام خود می توانید از یک یا دو دیوار به رنگ آبی ساحلی استفاده کنید. برای اینکار می توانید از کاشی هایی با رنگ آبی استفاده کنید و اگر قصد رنگ کردن دارید حتما اصول رنگ کاری در یک محیط مرطوب را رعایت کنید. 

 

 

 

8

نصب یک کاغذ دیواری به رنگ آبی که می تواند با رنگ سفید به صورت پودری آغشته شده باشد یک انتخاب مناسب و ساده برای اتاق کودکان است و حال و هوای دلنشین و زیبایی به اتاق کودک شما می دهد.

 

 

 

9

رنگ آبی در قسمت نهار خوری و اتاق نشیمن این منزل که تقریبا نزدیک هم هستند در کنار رنگ خاکستری خنثی به خوبی قرار گرفته است. برای بیرون آوردن از سادگی و یکدستی و ایجاد کمی زرق و برق  همانطور که گفته شد می توانیداز یک زرد روشن البته در قسمت های کمتر استفاده کنید.

 

 

 

10

اگر آنقدر خوش شانس هستید  که منزل  یا ویلای شما رو به دریا است به راحتی پالتی از رنگ آبی لاجوردی را به خانه خود به طور طبیعی آورده اید. برای مزین کردن خانه خود می توانید از مبلهای سفبد با رویه ی آبی لاجوردی استفاده کنید.  

 

در یک اتاق خواب کوچک می توانید از یک تخته چوبی با رنگ آبی تیره به عنوان پس زمینه تخت استفاده کنید و روتختی خود را با زمینه سفید که با گلهای آبی مزین شده انتخاب کنید. استفاده از سفید خالی برای روی تختی جلوه زیبایی به اتاق نمی دهد  و ممکن است رنگ آبی حالت درام خود را در برابر سفید خالص در یک محیط کوچک از دست دهد. نکات ریزی مانند استفاده از یک کوسن، گلهای طبیعی کوچک و یا چراغ خوابی به رنگ زرد روشن زیبایی اتاق شما را دوچندان می کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب