برای ایجاد یک فضای جدید در زندگی، همیشه احتیاج به تغییرات بزرگ و گران نیست. گاهی فقط با یک رنگ بر روی دیوار و یا یک وسیله ی دکوری ساده و جالب می توان یک اتاق را از حالت معمولی به فوق العاده تبدیل کرد. درادامه 10 راه که بعضی از آنها احتیاج به کمی جسارت دارند ، تا فضای شما تغییر کند را نشان داده ایم.

 

 

 

رنگ

1

رنگ  های سیاه و سفید جزو رنگ های خنثی هستند. اگر در دکور خود این دورنگ به چشم می خورد با اضافه کردن یک رنگ قوی و گرم، حتی در مقادیرکوچک، یک هیجان بصری فوق العاده را می توان به وجود آورد

 

 

گرافیک

2

استفاده از کاغذ دیواری، برچسبهای دیواری و یا نقاشی بر روی یک دیوار به ایجاد فضای جدید و خاص بسیار کمک می کند.

 

 

 

رنگ سیاه مطلق

3

استفاده از رنگ سیاه برای یک دیوار و یا کل دیواراتاق، انتخاب جسورانه ای ست. البته می توانید مبلمان و وسایل جانبی دیگر را با رنگ های کاملا متفاوت و روشن انتخاب کنید تا از انتخاب خود زود خسته و دلگیر نشوید.

 

 

 

دیوار خاص

4

در اینجا فقط برای یک دیوار از پنلهای چوبی استفاده شده و طرح یک درخت که جنس آن نیز از چوب است بر وی دیوار ایجاد شده است.با این طرح حس خانه ی درختی را به اتاق خود وارد می کنید.

 

 

 

درب های غیر معمول

5

استفاده از درب های خاص یکی از راه های جالب برای ایجاد تغییر شگفت انگیز در اتاق است. هزینه ی این درب ها بالا می باشد. ولی در کل بسیار لوکس هستند. همانند در بی که مشاهده می کنید که چارچوب آن چوبی ، که با اشکال مورب در قسمت بالا کاملا سنتی شده و در میان چارچوب ها از شیشه های ساده استفاده شده است که فقط جنبه ی جداسازی تخت خواب از ما بقی اتاق را بدون پوشش خاصی دارد.

 

 

 

گالری هنری

6

اگر شما به هنر علاقه مندید و قصد نصب یک تابلوی هنری، در ابعاد بزرگ را دارید، لازم نیست که در فضای خود وسایل دکوری زیادی استفاده کنید. اجازه دهید اتاق ساده باقی بماند تا تابلو، شما فضا را کاملا هنری و خاص کند.

 

 

 

وسایل دکوری متفاوت

7

دراتاق نشیمن خود که معمولا جای تمامی وسایل از جمله مبلمان و تلویزیون مشخص است، از یک وسیله ی دکوری متفاوت و خاص استفاده کنید. مانند قرار دادن یک کرگردن چوبی که فضای اتاق را از حالت رسمی، به یک حالت شوخ طبعی و بازیگوشانه تبدیل کرده است.

 

 

 

مواد متفاوت

8

معمولا چشم ما به دیدن شیرآلات نقره ای رنگ از جنس کروم عادت کرده است. در این حمام صنعتی از فولاد سیاه برای تمامی شیرآلات استفاده شده است که بسیار شیک است.

 

 

 

مدیریت روشنایی

9

تابش نورمصنوعی به صورت مستقیم در قسمت بالای میز نهار خوری و یا صندلی مطالعه ی شما علاوه بر روشنائی زیبائی خاصی دارد و با دکور های کلاسیک بسیار سازگار است.

 

 

 

جلوه های ویژه

10

اضافه کردن نور و روشنایی در نقاط نه چندان معمول خانه، یکی از راه های شگفت انگیز و متفاوت است. یک تیم معماری در انگلستان یک نوار از لامپ هایLED  را در یک کانال مخفی در قسمت راه پله ها قرارد داده است و مسیری نورانی برای رفت آمد که در شب بسیار مناسب است را به وجود آورده است.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب