اگر از جمله افرادی هستید که به شیک بودن اتاق خواب خود اهمیت می دهید، استفاده از منبع نورهای ساده در عین حال خاص، یک راه ساده برای این کار می باشد.

 

1
1.چشم ما به دیدن یک سیم ساده و کوتاه که لامپ از آن آویزان شده عادت کرده است. با یک نگاه جسورانه می توانید این سیم را بلند و دو شاخه کنید و از هر طرف آن دو لامپ ساده آویزان کنید.

 

2
2.علاوه بر نور مرکزی می توان در کنار تاج تخت، دو سیم تعبیه و لامپ به آنها وصل کرد. با این کار یک تاج مدرن برای تخت خود ایجاد کرده اید. این یک طراحی منحصر به فرد و شیک می باشد.

 

3
3.با استفاده از بست های کوچک، سیم را به فاصله ی کمی از کنار تخت آویزان و دو لوستر کوچک و زیبا به آنها وصل کنید. با این روش اتاق شما بسیار خاص می شود.

 

4
4. اگر علاقه من به آویزان کردن چراغ و ایجاد نور به صورت آویز هستید ولی برق در دسترس ندارید، می توانید از یک فانوس استفاده کنید. فانوس را به سادگی با یک زنجیر به سقف بست کنید و در هر سمتی که دوست دارید آویزان و روشن کنید.

 

5
5. با نصب یک چرخ سیمی ساده همانند چیزی که در تصویر مشاهده می کنید نور خود را بسته به نیاز خود بالا و پائین کنید. مثلا برای مطالعه ی شبانه می توانید آنرا به پائین ترین حد خود برسانید.

 

6
6. در این اتاق از سه نوع روشنائی متفاوت، یکی به صورت مرکزی در سقف، یکی رومیزی کنار تخت و دیگری مانند یک ریسه بر روی دیوار استفاده شده است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب