به نظرتان تنها آشپزخانه هایی که وسایل شان از جنس استیل های براق و مات ضد زنگ می باشند زیبا هستند؟ در ادامه این مطلب می بینیم که می توان آشپزخانه مان را با وسایل برقی سفید نیز زیبا و ساده و شیک بسازیم. ممکن است امروزه خیلی ها از وسایل نقره ای و استیل استفاده کنند ولی دوباره رنگ سفید طرفدارهای زیادی پیدا کرده است.
چرا رنگ سفید؟؟؟ در آشپزخانه ای با کابینت های سفید اگر که وسایل جانبی نیز سفید باشند، فضای آشپزخانه بسیار دلباز و بزرگتر از آنچه که هست نشان می دهد. که این نکته در آشپزخانه های کوچک خودش را بیشتر نشان می دهد. بیشترین وسایلی که برای این کار جای مانور دارند وسایل بزرگی همچون یخچال و فریزر می باشند. در اینجا ایده هایی برای قرار دادن وسایل سفید رنگ در آشپزخانه هایی با سبک های متفاوت می آوریم.

 

 


001
در این سبک از آشپزخانه اکثر لوازم و تجهیزات و رنگ کاشی و کابینت ها سفید رنگ است. آشپزخانه ای کاملا امروزیست و رنگ سفید استفاده شده از رنگ سفید گوشی های آیفون الهام گرفته است. میز ناهار خوری و صندلی ها هم سفید هستند و خاصیت قرینگی در آن رعایت شده است. رنگ مکمل استفاده شده در این آشپزخانه خاکستری می باشد.

 

 

 

002

این آشپزخانه در کنار کابینت ها و لوازم سفید دارای رنگ های گرم دیگری می باشد که باعث می گردد هم رنگ سفید و هم رنگ های دیگر خود را بیشتر نشان دهند. قسمت هایی از اجاق گاز و دسته کابینت ها فلز است. سنگ روی کابینت ها گرانیت یشمی می باشد و کفپوش آشپزخانه قهوه ای روشن است. رنگ مشکی هم کم و بیش در این آشپزخانه دیده می شود. فضای این آشپزخانه گرم و صمیمی است.

 

 

 

003
اگرکه تمایل دارید تا در آشپزخانه تان حتما از فلز استفاده شود می توانید هودتان را استیل و اجاق گازتان را ترکیبی استفاده کنید. برخی از وسایل برقی را هم می توان ترکیبی و یا استیل اتخاب کرد. همچنین برای روی کابینت ها می توان از سنگ های براق و تیره استفاده کرد. در این آشپزخانه لوستر نیز ترکیبی از سفید و رنگ پرده است.

 


نمونه هایی از آشپزخانه هایی که از رنگ سفید ترکیبی در آنها استفاده شده است در تصاویر زیر مشاهده می کنید.

 

004

 

 

005

 

010

 

 

007

 

 

006

در این نمونه نیز تمامی کابینت ها و وسایل برقی سفید هستند ولی برای اینکه از سادگی در بیاید از دسته های میله ای بلند استیل برای کابینت ها و یخچال و فریزر استفاده شده است.

 

 

 

008
زمانی که تمامی لوازم و کابینت ها یکپارچه سفید باشند و آنجا را نیز با رنگ های گرمی مکمل کرد، نما و جلوه ای خاص به آشپزخانه می دهد و حالتی تجملی به خود می گیرد.

 

 

 

011
این هم نمونه ای از یک آشپزخانه کاملا مدرن ِسفید و براق می باشد که با رنگ گرم قرمز همراه شده و بسیار شکیل و گیراست.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب