در تغییر دکوراسیون همیشه اولین نکته ای که به نظر می رسد هزینه ی زیاد است، اما به خاطر داشته باشید با کمی خوش سلیقگی و ایده پردازی با کمترین هزینه می توانید دکور متفاوتی را به وجود آورید. یکی از اتاق های مهم هر خانه اتاق خواب می باشد. معمولا در کنار تختواب، باید میزی قرار گیرد تا وسایلی از قبیل ساعت زنگدار، چراغ مطالعه و ... را بر روی آن قرار دهیم. اصولا تخت ها خود دارای میزهای کوچکی که به اصطلاح آنها را پاتختی می نامند، هستند. ولی اگر قصد تغیر دکور اتاق را دارید می توانید آنها را عوض کنید.

 

 

1a

استٰفاده از بلوک های بتنی ایده ی بسیار جالبی برای پاتختی می باشد. معمولا ما بین این بلوک ها حفره هایی وجود دارد که میتوانید وسایل خود مانند کتاب را در آن قرار دهید. قبل از ورود به اتاق خواب آنها را حتما شستشو دهید. برای تغیر بیشتر می توانید آنها را رنگ آمیزی نیز کنید.

 

 

2a

جعبه های چوبی را می توانید به صورت عمودی درکنار تخت خود قرار دهید. حفره ی داخل برای گذاشتن وسایل، و قسمت روئی آن برای قرار دادن یک چراغ بزرگ بسیار مناسب است.

 

 

3a

امروزه از چمدان های قدیمی استفاده ی زیادی در دکوراسیون می شود. با قرار دادن 2 یا 3 چمدان بر روی هم یک پاتختی قدیمی و عتیقه مانند را برای خود تهیه کرده اید.

 

 

4a

اگر شما دارای مقداری زیادی کتاب قطور و بزرگ هستید پس از مطالعه می توانید آنها را بر روی یکدیگر قرار دهید. با این کار هم یک پاتختی جالب و علمی درست کرده اید و هم در صورت نیاز به کتابها می توانید به راحتی آنها را بردارید.

 

 

5a

با داشتن یک صندلی اضافی و یا قدیمی، و قرار دادن آن به صورت تکی در کنار تخت، به راحتی آنرا به یک پاتختی جالب برای گذاشتن وسایل تبدیل کنید.

 

 

6a

یک چهارپایه ی قدیمی و هر چند کوچک مکان مناسبی برای قرار دادن یک چراغ خواب کوچک می باشد.

 

امروزه از چمدان های قدیمی استفاده ی زیادی در دکوراسیون می شود. با قرار دادن 2 یا 3 چمدان بر روی هم یک پاتختی قدیمی و عتیقه مانند را برای خود تهیه کرده اید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب