با آمدن روز های بلند و گرم تابستان شاید خیلی ها دور هم جمع بشوند و از این روزها نهایت استفاده را برای باهم بودن را داشته باشند. برای بهتر بودن کیفیت پذیرایی راه هایی را ارائه می دهیم.

 

 

001
در میز پذیرایی از میوه های خوش رنگ و خوشمزه تابستانی که در بازار هست استفاده کنید و مهمانانن را به وجد بیاورید و یا به جای شمع از صدف های زیبای کنار دریا استفاده کنید. در لیوان های آب خنک و تگری سبزی تازه مانند نعناع بیندازید.

 

 

002

برای دادن جلوه بیشتر به لیوان و بالا بردن اشتهای مهمانان می توان در لبه لیوانشان از لیموهای خوش عطر و رنگ برش خورده استفاده کرد. در قالب های یخ هم می توان گلبرگ های رز و یا سبزی تازه و معطر انداخت تا نوشیدنی شما را خاص کند.

 

 

003

روی میز هایی که در بالکن یا حیاط هستند می توان از گل های وحشی ای که در گلدان گذاشته ایم برای شادابی و نشاط مهمانان استفاده کرد. و از مهمانان می توان با عرقیجات گیاهی مانند عرق بهار نارج پذیرایی کرد.

 

 

004

اگر در خانه خود حیاط خلوت دارید می توانید با یک میز قدیمی نیمکتی صحرایی بسازید و روزهای گرم را در محیطی تمام سایه با شربتی گوارا بگذرانید.

 

 

005

اگر آشپزخانه تان راهی به حیاط یا بالکن دارد پنجره بزرگی برایش بسازید تا بتوانید هنگام پذیرایی از مهمان ها به راحتی وسایل پذیرایی را حمل و نقل کنید و هواستان همیشه به آشپزخانه و طبخ غذا باشد. در واقع با این حرکت نه تنها آشپزخانه خود را دلباز کرده اید بلکه آن را به یک باجه شکمی برای مهمان ها تبدیل کرده اید.

 

 

006

در این روز های گرم می توانید دوستان خود را به استخر دعوت کنید.

 

 

007

برای ناهار می توان مهمان ها را به پیکنیک برد و در زیر سایه درختان یا زیر چتری بزرگ در فضایی خنک از آنها پذیرایی کنید. فراموش نکنید که می توانید میز یا سفره پذیرایی را با گل های طبیعی و میوه های تابستانی جلا بخشید.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب