17140 1شکوفه های بادام

در اواخر ماه ژانویه ۱۸۹۰ تِئو و جُو (Theo and Jo) صاحب فرزندی شدند. نام این کودک برگرفته از نام عموی او، ونسانویلیام ونگوگ انتخاب شد. این خبر ونسان ونگوگ را بسیار شادمان کرد. او تصمیم گرفت با به تصویر کشیدن شکوفه های بادام که در آسمان آبی به اوج کشیده شده اند، تولد برادرزاده خود را جاودان کند.
برای نمایش سمبلیک تولد این کودک، ونگوگ شاخه های پر از شکوفه بادام را که در ماه فوریه در جنوب فرانسه رشد می کنند و نوید آغاز بهار را به همگان می دهند، در نقاشی خود استفاده کرد. نمایش شکوفه های بادام، خطوط بسیار قوی ترسیم شده در لبه های درخت و موقعیت قرار گیری شاخه ها به روی کاغذ دیواری جدید Van Gogh، همگی برگرفته از نقاشی ژاپنی است. بدون شک این نقاشی تصویری است که حس دورنی ونگوگ را به نمایش گذاشته است و عاملی شد تا نام ونسان ویلیام ونگوگ در آثار موزه ای ون گوگ جاویدان شود. شما نیز می توانید با انتخاب این طرح از کاتالوگ جدید کاغذ دیواری Van Gogh حس هنری این نقاشی را به خانه خود بیاورید. رنگ هایی همچون زرد، فیروزه ای، کرم و سفید انتخاب هایی هستند که در زمینه این اثر در نظر گرفته شده است.

 

 

 

7200 1

نامه ها
ون سان ونگوگ در تاریخ ۳۰ مارچ سال ۱۸۵۳ در روستای Brabant شهر Zunder متولد شده است. ون سان ونگوگ و برادرش تِئو هر دو در یک زمان در مرکز هنری Goupil & Cie مشغول به کار شدند. بعد از گذشت چند سال هر دو برادر به شهر های متفاوتی مهاجرت کردند و زندگی جدیدی را آغاز نمودند.تصویر نامه های اجرا شده به روی کاغذ دیواری جدید Van Gogh، همگی نامه هایی است که توسط این دو برادر نوشته شده است. قرار گیری این متن ها به روی کاغذ دیواری برندPrime Walls با حس و حالی از گذر زمان در هم آمیخته شده است. از این رو چنانچه به دنبال ایجاد فضایی خاطره انگیز برای خود و محیط تان هستید، کاغذ دیواری جدید Van Gogh را انتخاب کنید. رنگ بندی این طرح در طیفی از رنگ های خاکستری تیره تا روشن با ترکیب بندی خلاقانه ارایه شده است.

 

 

 

17160 1

درخت هلوی صورتی
ون سان ونگوگ، هنر و طبیعت را دو اصل جدا ناشدنی می دانست. او معتقد بود در هیچ کجا جز طبیعت، نمی توان صلح و آرامش درونی را با وسعتی بی کران یافت. ون سان ونگوگ بر اساس همین اعتقاد ، طبیعت را منبع الهام بسیاری از آثار خود قرار داد. ونگوگ در خصوص گروهی از کارهای خود که با محوریت طبیعت ترسیم و اجرا کرده است این نکته را بیان می کند که اگر من به کارهای خود و طبیعت برخواسته از آن عشق نداشته باشم، هرگز خشنود و راضی نخواهم بود.
نقاشی درخت هلوی صورتی نمونه ای از آثار هنری ونسان ونگوگ می باشد که تمام حس درونی او نسبت به طبیعت در آن به نمایش گذاشته شده است.با توجه به آنچه در خصوص آثار طبیعت گرای ونسان ونگوگ و ادراک برخواسته از آثار این هنرمند گفته شد، برند Prime Walls برای ایجاد و انعکاس حس طبیعت ،کاتالوگ جدید کاغذدیواری Van Gogh را به مخاطبان خود پیشنهاد می کند.

 

 

 

17170 1


زمین گندم زار
در کنار ماشین درو ماشین درو، در پرتوهای درخشانی از نور خورشید در حال کار است.گندم ها، به شکل امواجی که باد در میان آنها پیچیده شده است، اطراف مرد کشاورز و ماشین درو را احاطه کرده اند. این نقاشی نمادی است که ون سان ونگوگ برای نمایش چرخه جاودانه طبیعت و ناپایداری زندگی، آن را ترسیم کرده است. ون سان ونگوگ، در مورد این نقاشی به برادرش نامه ای نوشت و در آن بیان کرد که مرد کارگر ترسیم شده در این نقاشی سمبلی از روند ناپایدار زندگی انسان است و حضور گندم ها در مزرعه جاودانه بودن طبیعت را القا می کند. قرار گیری این طرح در کاغذ دیواری جدید Van Gogh تمام آنچه که در خصوص حس این نقاش گفته شد را در شما ایجاد خواهد کرد. پیشنهاد ما به دوستداران برند Prime Walls تجربه کاتالوگ منحصربفرد Van Gogh است که ادارکی از پاییز و زندگی در مزرعه را برای شما ایجاد خواهد کرد.

 

 

 

17190 1

انبوهی از کتاب های فرانسوی
به اعتقاد ون سان ونگوگ، بزرگترین نقطه عطفی که در زندگی او شکل گرفت، پیشنهادی بود که از جانب برادرش تِئو به او داده شد. تِئو، ونگوگ را مجاب کرد تا سفری به پاریس داشته باشد و با آثار نقاشان معاصرفرانسوی آشنا شود. حاصل این سفر مجموعه آثار فاخری است که توسط این هنرمند بزرگ اجرا شده است.
برند Prime Walls با نگاهی به مجموعه آثار ارزشمند این هنرمند جهانی، کاتالوگ جدید کاغذ دیواری Van Gogh را برای مخاطبان خود تولید و عرضه کرده است. امید است که هنردوستان برند Prime Walls با خرید کاغذ دیواری جدید Van Gogh، محیط شایسته و هنری را برای خود و همراهانشان ایجاد کنند. طیف رنگ بندی این اثر در تونالیته ای از رنگ های گرم و خاکستری های فام دار ارایه شده است.

 

 

 

17150 1

گل های زنبق
ون سان ونگوگ، زمانی که در بیمارستان روانپزشکی بستری بود، این نقاشی ارزشمند را به تصویر کشید. او در اجرا کردن این نقاشی ابتدا به مطالعه رنگ های اولیه سازنده گل های زنبق پرداخت و نقاشی از انبوه گل های زنبق را ترسیم کرد. او در ترسیماتش برای نمایش رنگ های مختلفی که در گل زنبق وجود دارد، کنتراست رنگی زیادی را ایجاد کرد و این حالت را با ضربه های قلمو تشدید کرد. در تابلوی ونگوگ، گلهای زنبق در زمینه زرد رنگی قرار داده شده اند که باعث تشدید نمایش گل ها شده است.گل های زنبق در واقعیت بنفش بودند اما زمانی که رنگدانه های قرمز در بخش هایی از رنگ گل ها حذف شدند، رنگ آنها آبی شد. استفاده از گل های زنبق به سبک نقاش برجسته جهانی ون سان ونگوگ، که در تولید کاغذ دیواری جدید Van Gogh مورد توجه قرار گرفته است، انتخابی است که برند پرایم والز (Prime Walls) برای محیط های منحصر به فرد شما در نظر گرفته است. با خرید و نصب این کاغذ دیواری،گل های زنبق همیشه با طراوت را در فضای خود ماندگار کنید.

 

 

17210 1

باغ دابیگنی
ون سان ونگوگ سالیان متمادی ،کارهای نقاشی به نام چارلز فرانسوا دابیگنی راتحسین می کرد. گرایش اصلی این نقاش ترسیم تصاویر برگرفته از طبیعت بکر بود و از این رو ونگوگ تمایل زیادی به آثار او داشت. زمانی که برای اولین بار ون گوگ او را ملاقات کرد به منزل او رفت و با باغ سرسبز او مواجه شد. در اولین فرصت ، تصویر زیبایی از این باغ را ترسیم کرد .این نقاشی، بخشی ازترسیمات مرتبط با باغ دابیگنی است که در طرح بندی کاغذ دیواری های هنری Van Gogh مورد استفاده قرار گرفته است. سرسبزی همراه با حسی از بهار در کاغذ دیواری جدید Van Gogh خلاصه شده است. از این رو انتخاب شایسته ای خواهد بود تا شما بتوانید در باغ پر از گل ساعاتی را در کنار دوستان خود بگذرانید!

 

 

 

30542 1

گل های آفتابگردان
در شهر آرل،ونگوگ خانه ای اجاره می کند که نمای آن با رنگ زرد رنگ آمیزی شده بود. او درون خانه را با تعدادی تابلو از آفتاب گردان ها که نشانه آفتاب داغ جنوب بودند، تزئین می کند. زرد، رنگ اصلی بوم هایی است که ونگوگ در آرل نقاشی کرده است. در طرح های اولیه، رنگ زرد آفتاب گردان ها به سمت طیفی از انواع رنگ های نارنجی آمیخته می شود و در بخش هایی از اثر، آنقدر این اختلاف رنگ زیاد می شود که در بخش هایی حتی رنگ سبز نیز نمایان می شود. در این نقاشی، گل های آفتاب گردان شکل های کاملا متفاوتی به خود گرفته اند و حرکت قلمو به گونه ای یکنواخت و تهاجمی است. در خصوص انچه در باره گل های آفتاب گردان گفته شد، پوستر جدید Van Gogh گویی از بستر یک پالت رنگی برخواسته است.پالتی که هنرمند در انتخاب رنگ های آن هارمونی متفاوتی ایجاد کرده و باعث شده است که حاصل کار هنرمند با درخششی از پرتو آفتاب همراه شود. این ویژگی های برتر دلایلی خواهد بود تا شما بتوانید در فضاهای مختلف، از پوستر جدید Van Gogh استفاده کنید و آن را در کنار طرح ها ساده با رنگ های متمایز مورد استفاده قرار دهید.

 

 

 

30546 1


Boulevard de clichy
بلوارهای شهری نقش مهمی درآثار ونگوگ ایفاکرده اند. کافه Tambourin وMoulin Rouge در این اثر نشان داده شده است. این جا در حقیقت مکانی است که استودیو Fernand Cormonدر آن قرار گرفته است و ونگوگ مدت زمان طولانی آنجا را مورد مطالعه قرارداد. علاوه بر استودیو، وجود چندتن ازدوستان ونگوگ که دراینجا زندگی می کردند تمایل او را برای اجرای نقاشی هایی از این بلوار تشدید کرده بود. برند Prime Walls با انتخاب این اثر از ونگوگ، پوستری از نمای شهر پاریس را به شما پیشنهاد می دهد، پاریس را به خانه خود ببریدو از حال و هوای برخواسته از آن لذت ببرید!

 

 

 

17180 1


بیشه زار
ونگوگ از تک ضربه های قلم مو، نه تنها برای تجزیه رنگ استفاده می کرد، بلکه قصد داشت با بهره گیری از این شیوه، هیجان درونی خود را ابراز کند. همان طور که در یک نامه به برادرش می نویسد: “زمانی که غلیان احساسات چنان شدید می شوند که آدمی بی آنکه بداند چه می کند، به کار خود ادامه می دهد، ضربه های قلمو با همان توالی و پیوستگی کلمات بی اختیار پشت سر هم زده می شوند”. نقوش رنگی ساده برگرفته از این حس درونی ونگوگ، طرحی است که برند پرایم والز، برای کاغذ دیواری جدید Van Gogh در نظر گرفته است. از این مجموعه هنرمندانه دیدن کنید و با انتخاب های شایسته،حس هنری این هنرمند را به دورن فضای خود ببرید.

 

 

vangogh

بافت ساده
ونگوگ چنان شور آفرینش داشت که حتی برای بازنمایی و به تصویر کشیدن اشیا ساده و دم دستی در خود شوقی وافر احساس می کرد، اشیایی که هیچ کس پیش از وی توان به تصویر کشیدنشان رانداشت. بدیهی است که بازنمایی صحیح آنها در کنار انعکاس رنگ ها و همچنین حرکت آزادانه قلمو و ایجاد بافت های مختلف، برداشت های بصری مختلف این هنرمند را نشان می دهد. برند Prime Walls برای کاغذ دیواری جدید Van Gogh طرح های تک رنگی را که صرفا برگرفته از نگاه خاص این هنرمند است، مورد استفاده قرار داده است.شما می توانید با انتخاب هر یک از طرح های ساده کاغذ دیواری، مکمل های رنگی متنوعی را از این کاتالوگ جدید داشته باشید.

 

خانه دکور مرکز توزیع و فروش کاغذ دیواری ونگوک بوده و این کالا را به تمام کشور ارسال می نماید.

برای مشاهده کامل کاغذ دیواری ونکوگ روی کلمه (کاغذ دیواری ونگوگ) کلیک فرمایید.

برای مشاهده کل مجموعه کاغذ دیواری روی کلمه (کاغذ دیواری) کلیک فرمایید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب