پيچک هاي درخشان
زيبايي و شکوه در کنار سادگي، پس از اجرا و نصب اين کاغذ ديواري لوکس کاملا به چشم مي آيد. الگوي استفاده شده در اين کاغذ ديواري مدرن تماما برگرفته از طرح هاي طبيعي و گياهي است. طرح مدولار به کار رفته در اين کاغذ ديواري مدرن، نمايي از حرکت پيچان گياهان به روي ديوار را به نمايش مي گذارد. وجود خطوط مارپيچ با درخششي محدود ، بازتاب ملايمي از رنگ هايي همچون کرم، خاکستري و زنگار به بيننده نشان مي دهد. برندPrime Walls (پرايم والز) در توليد اين کاغذ ديواري ، طرح هاي متداول را به گونه اي خاص بازنگري کرده تا شايسته ترين محيط ها براي شما فراهم شود.

12


گل هاي کاغذی سه بعدی در کنار هندسه اوريگامی
مجموعه گل هاي جوانه زده از ديوار شما ، حس دل انگيزي را با خود به نمايش مي گذارد که در محيط هاي مدرن چشم هر بيننده اي را به خود جذب خواهد کرد.وجود سايه روشن هاي برخواسته از دل گل هاي کاغذي،مخاطب را به دنياي خيالي برده و ناخود اگاه او را براي نزديک شدن به ديوار پر گل برانگيخته مي کند. گل هاي کاغذي، براي نزديکي هرچه بيشتر به دنياي مدرن، با هندسه اي آميخته با تکنيک اوريگامي، شکل منحصر به فردي به خود گرفته است. انبوهي از گل ها در رنگ هاي سفيد ، کرم، گل بهي، مشکي و طوسي به شما اين امکان را مي دهد که با کاغذديواري جديد New Moods محيط خود را روشن تر و يا تيره تر نماييد.


6

15


خالق فضاي توهم بر انگيز
وجود يک الگوي درخشان منظم که داراي هندسه اي از احجام سه بعدي است ، فضايي توهم برانگيز با کاغذديواري سه بعدي را براي شما خواهد ساخت. مجاورت مثلث هاي حجم گرفته و حضور سايه روشن هايي که گويي با پرتو نور به روي آنها ايجاد شده است ، يک انتخاب مناسب از مجموعه New Moods يراي محيط هاي خاص شما خواهد بود. رنگ هاي برگرفته از فلزاتي همچون مس و نقره در کنار رنگ هاي فام دار، تنوع وسيعي را حاصل کرده است، از اين رو همراه مناسبي براي شما در روند انتخاب هاي مکمل خواهد بود.


14

3


پرتوهاي آرامش بخش
محيطي ايده آل براي داشتن ذهني آرام ، تنها از طريق قرار گرفتن در مکاني است که سطوح آن ،پوشيده از کاغذ ديواري با طرح هاي ساده و برگرفته از نقوش با ظرافت پتينه باشد. اين بافت تقريبا يکنواخت با تنوع بسيار محدود در رنگ و طرح ، يک سطح آرامش بخش را ايجاد مي کند، به گونه اي که گويا پرتو هاي گرما بخشي را از خود بازتاب مي دهد . قرارگرفتن رنگ هاي تاثير گذار در کنار هم زيبايي کاغذ ديواري جديد New Moods را دو چندان کرده است. در اين کاغذ ديواري مدرن ،تنوع رنگ هايي همچون بژ، کرم ، خاکستري آميخته شده با قهوه اي و گل بهي از عوامل مهم تاثير گذار درالقاي حس آرامش است.


4الگوهاي هندسی، القا کننده فضايی سه بعدي
الگوهاي مثلثي شکل منظم در زمينه کاتالوگکاغذ ديواري new moods ،با نگاه اول ذهن هر بيننده اي را به سمت ديوار سه بعدي شده منتهي مي کند. در اين کاغذ ديواري حس فضاي معاصر و مدرن از طريق ايجاد سايه روشن هاي برگرفته از رنگ زمينه درکنار رنگ هاي کاملا متمايز ، به بيننده القا مي شود. به کار گيري طيف رنگ هايي همچون سفيد ،خاکستري،گل بهي ،قهوه اي ،کرم و نقره اي متاليک کاربري اين کاغذ ديواري را براي ايجاد فضاهاي خاص و منحصر به فرد دو چندان کرده است.

 

9ظرافت ابريشم
حس الياف ظريف ابريشمي پيچيده شده به دور پيله ابريشم ،کاغذ ديواري دلپذيري را براي مخاطبان خود به تصوير مي کشيده است. همچنين وجود تنوع رنگ در کنار بافت ظريف ابريشم ، نمايي از يک کاغذ ديواري لوکس به محيط شما هديه مي دهد.گويي بافت و طرح مايه کاغذ ديواري صرفا براي محيط هاي تجملاتي طراحي شده است. در اين طرح کاغذ ديواري تنوع رنگ هاي آبي ، خاکستري، قهوه اي و بژ در کنار حضور رگه هايي از درخشش بافت هاي ابريشمي، در محيط داخلي شما بسيار چشم نواز خواهد بود.

 

173321

13

بافتی با نمای پارچه
با نگاهي عميق به زمينه مجموعه کاغذ ديواري New Moods، تصويري شبيه پارچه بادرهم آميختگي از تار و پودهاي آن نمايان مي شود. ايجاد کاغذ ديواري که جلوه اي از پارچه هاي بافت دار را به شما هديه دهد، ايده اي است که برند Prime Wallsبراي شما در نظر گرفته است. اين ويژگي برتر سبب شده تا شما بتوانيد در فضاهاي مختلف، از کاغذديواري New Moods استفاده کنيد و آن را در کنار طرح ها و نقوش مختلف مورد استفاده قرار دهيد، زيرا مکمل بسيار خوبي براي کاغذديواري هاي نقش دار خواهد بود. وجود ترکيب هاي رنگي نقره اي متاليک ،گل بهي، اکر و آبي فيروزه اي بر جذابيت اين مجموعه افزوده است.


17307


منظره اي سرشار از نقوشي هندسي مدرن
انتخاب کاغذديواري با زمينه اي مملو از بافت هاي ترکيبي نشات گرفته از طرح هاي هندسي ، محيط اطراف شما را غرق در دنياي مدرن و الگوهاي بر گرفته از آن خواهد کرد . انتخاب کاغذديواري مدرن با طرح مايه هاي هندسي برندPrime Walls ،حس انسجام و نظم را در سرتاسر خانه شما به جريان خواهد انداخت . اين کاغذ ديواري در رنگ هاي خاکستري ، بژ و کرم انتخاب را براي شما بسيار سهل نموده است تا مکمل هاي محيط خود راحت تر به ايد آل ها نزديک کنيد.

7

8

 

خانه دکور مرکز فروش و توزیع کاغذ دیواری سه بعدی new moods بوده و به تمام کشور ارسال می نماید.

برای مشاهده کاغذ دیواری new moods بر روی کلمه( کاغذ دیواری سه بعدی) کلیک کنید.

برای مشاهده تمام طرح های کاغذ دیواری بر روی کلمه( کاغذ دیواری) کلیک کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب