قاب های گلدار
در اين طرح، گل ها بزرگ و استادانه نقش بسته اند و قاب هاي گلدار، دکور کلاسيکی را به ذهن مي آورد که در تقابل با زمينه کاغذديواریحاصل شده است. زمينه هاي ترک دار و همراه شدن آن با تکنيک پتينه که با سايه هايي از رنگ طلايي و خاکستري در هم آميخته شده، طرحي است که برند پرايم والز در کاتالوگ کاغذديواري جديد Brooklyn Height براي شما در نظر گرفت است. هفت پالت رنگي که بخشي از آن ها شامل فيروزه اي، خاکستري، کرم مايل به قهوه اي و زرشکي است، رنگ هاي زمينه اين طرح کاغذديواري کلاسيک است که برند Prime Walls براي منزل شما پيشنهاد می کند.

 

ep6100 1

ep6189 1
نوار های سايه روشن
نوارهاي سايه داري که با گل هاي پيچيده شده در درون خود پديدار گشته اند، داراي رنگ اميزي درخشاني است که در کاتالوگ کاغذديواري جديد و کلاسيک Brooklyn Height نقش بسته است. نور و سايه غني موجود در نماي کاغذديواري کلاسيک Brooklyn Height و همراه شدن آن با الگوي هاي مکمل برجسته، ايده مناسبي براي تزيين ديوار هاي منزل شما خواهد بود. شش انتخاب رنگي از جمله خاکستري، برنزي، بژ و طلايي سبب مي شود تا محيط شما با رنگ هاي متعارف رسمي تزيين شود.

 

 

ep6108 1

 روبان های خطی رنگی

کاملا زيبا و هماهنگ، شبيه به پارچه های ابريشمی، گل هاي ظريف همراه با سادگي سرشار در کنار خطوط عمودي، طرح زيبايي است که براي آراستن ديوار هاي خانه اي دوست داشتني، براي شما مهيا شده است. خطوط عمودي ظريف ، شبيه به ربان که به آرامي در کنار گل ها قرار گرفته اند، طرحي است که در کاتالوگ کاغذديواری جديد Brooklyn Height قابل رويت است. حضور رنگ هاي زيبا اعم از سبز، خاکستري مايل به قهوه اي، آبي و زرشکي ترکيب هايي است که براي اين طرح در نظر گرفته شده است.

 

 

ep6140 1
گل های متقارن
طوماري از گل هاي ريز در فرم مربع هاي تغيير جهت يافته، موتيف منحصر به فردي را ايجاد کرده که داراي درخشش و توازن چشم گيري است. لايه هاي رنگي در کنار بافت هاي کاغذ ديواري، زماني زيبايي خود را به نهايت خواهند رساند که در ترکيب با دکوراسيون داخلي منزل شما کاملا هماهنگ شده باشد. وجود چهار ترکيب رنگي در اين طرح، که همه مطابقت کاملي با سلايق امروزي دارد شامل آبي، بژ ، نقره اي و کرم مي باشد.
ep6124 1
تک گل های داماسک
اين طرح از کاغذ ديواري جديد Brooklyn Height داراي تک گل هاي بزرگ جداگانه اي است که در زيبا سازي محيط شما، به عنوان يک منبع الهام بخش نقش بسته بر روي ديوار، شکل گرفته است.کاغذ ديواري کلاسيک Brooklyn Height با يک پس زمينه آرام، درخشان و لکه هاي رنگي، برگرفته از تکنيک پتينه مي باشد. پنج انتخاب رنگي کرم، طلايي، سبز- آبي روشن و تيره و خاکستري بستر هايي است که برند Prime Walls براي اين طرح در نظر گرفته است.
ep6148 1
گل های مدالی
پس زمينه اي ساده آميخته با تکنيک پتينه، در کنار دسته گل هاي مدالي بزرگ، محيط خانه شما را درگير سبک کلاسيک خواهدکرد. انتخاب کاغذديواري کلاسيک از برند Prime Walls، مکمل خوبي براي خانه هاي است که داراي مبلمان و چيدمان کلاسيک هستند. ايجاد نمايي بي‌نظير به روي ديوار و چيدماني رسمي، چشم اندازي است که در کاتالوگ جديد مسکوني Brooklyn Height مد نظر قرار گرفته است. وجود رنگ هاي ماتي همچون کرم، آبي، خاکستري و بژ در اين کاغذ ديواري بر کيفيت اين طرح افزوده است.
ep6164 1
شکوفه های ظريف
اين طراحي سراسر مزين، بسيار آرامش بخش است که با برگ ها و شکوفه هاي ظريف، توسط رنگ هاي ملايم و ظاهر مبهم و مه آلود به روي پس زمينه کاغذ ديواري جديد برند پرايم والز شکل گرفته است. تکنيک هاي آبرنگي به کار گرفته شده در اين طرح، زيبايي ها را دو چندان کرده است. تم هاي رنگي سرد و آرامش بخش همچون آبي، فيروزه اي و نقره اي در زمينه اين کاغذ ديواري کلاسيک نقش بسته است.
ep6156 1
گل های ريسه ای
کاتالوگ کاغذديواري جديد Brooklyn Height در مجموعه طرح هاي خود، گل هاي کوچک و ظريفي را که همگي به روي خطي متناوب قرار گرفته اند به همراه دارد که الگوهاي عمودي هماهنگي را در محيط شما ايجاد خواهند کرد و سبب مرتفع شدن محيط داخلي شما خواهد شد.کاغذ ديواري کلاسيک و مسکونيBrooklyn Height در پالتهاي رنگي اين طرح خود، رنگ بندي هايي همچون کرم، بژ، فيروزه اي و طوسي را دارا مي باشد.


ep6132 1

خطوط عمودی گلدار
خطوط عمودي و گل هاي ريز در هم تنيده شده، تفسير دوست داشتني از يک تم کلاسيکي است که به روي کاغذ ديواری جديد Brooklyn Height برند پرايم والز اجرا شده است. اين کاغذ ديواری کلاسيک با نماي کاملا لوکس خود قادر است تا بخش هاي مختلف خانه شما را مانند اتاق نشيمن و اتاق خواب را زينت دهد. جذابيتي توام با گرمي، حسي است که در زمان اجرا شدن اين طرح از مجموعه کاغذ ديواري Prime Walls در محيط خانه شما جريان خواهد يافت. وجود رنگ هاي ملايمي همچون آبي، سفيد و بژ انتخاب هايي است که در اين طرح کاغذديواری براي شما در نظر گرفته شده است.bn4357 1
گل های داماسک با شکوه
جذابی دوست داشتني و گل هاي داماسک در يک طرح که جلوه اي شبيه به پارچه را دارا است به طور چشمگيري در کاتالوگ کاغذديواري جديد و مسکوني Brooklyn Height به چشم مي آيد. گلها و برگهاي اجرا شده در اندازه هاي گسترده، کاملا هنرمندانه و به صورت نقاط تيره و روشن در زمينه کاغذ ديواري جاي گرفته است. تناسبات و هارموني به کار رفته در طراحي اين گل ها و رنگ ها، چشم نواز بودن مجموعه کاغذديواری Brooklyn Height را براي فضاهايي همچون سالن پذيرايي دو چندان کرده است.

خانه دکور مرکز فروش و توزیع کاغذ دیواری بورکلین هایتس می باشد. جهت دیدن محصولات بر روی کلمه (کاغذ دیواری) کلیک فرمایید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دسته بندی مطالب